2018 KPSS Tecrübe Türkçe Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası Pelikan Yayıncılık
Etiket Fiyatı :
27.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
17.55
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

50 TL Üzeri

Siparişleriniz 1 - 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra
"Sipariş Takibi" menüsünden online olarak kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 50,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 5,50 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
ISBN
: 9786059029766
Kitap No
: 179629
Basım Yılı
: 2017
Baskı No
:
Syf Sayısı
: 247
Ebat
: 19,5*27,5

%

35
 

 Sevgili Arkadaşlar;

Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış gözönüne alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işlevselliğini belirlemektedir.
Hazırladığımız KPSS hazırlık kitapları, sadece KPSS’ye yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile de bir özgünlük yaratılmıştır. Soru öncüllerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır. 20 yıllık eğitim yayıncılığının vermiş olduğu TECRÜBE ile kaleme alınan kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.
Kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta yazarlarımız olmak üzere, dizgi ekibimize ve incelemeleri ile ufkumuzu açan, eğitim camiamızın güzide hocalarından; Yurdagül Sözdemir Doğan, Gökhan Artantaş ve Rüştü Bayındır`a da ayrıca teşekkür ederiz.
Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.
Her şey gönlünüzce olsun…
Genel Yayın Yönetmeni
Aydoğan Yaşar DOĞAN
Yazardan
Sevgili Adaylar,
Kitabımız; Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Genel Yetenek Testi’nde belirleyici önemi olan Anlam Bilgisi, Dil Bilgisi ve Yazım Kuralları testi ile Sözel Mantık bölümü kapsamındaki 30 sorunun anlaşılır, pratik ve doğru çözülmesi için hazırlanmıştır.
Kitap, geçmiş yıllarda çıkmış sorulara tarz ve çözüm yöntemi bakımından uygunluk göstermektedir. Soruların hazırlanma aşamasında özellikle son altı yılın soru analizi ön planda tutulmuş böylelikle de Kpss sorularının zorluk derecesine uygun hareket edilmiştir.
Kitapta yer alan her bölüm için o bölüme özgü "Tecrübe Konuşuyor" başlığı altında ipuçları verilmektedir. Bu pratik bilgiler sayesinde soruları çözmek daha da basitleştirilmiştir. Aynı zamanda daha önce sorulmuş olan Kpss sorularının bazılarına her bölümde açıklamalı çözümüyle birlikte yer verilerek konuya ilişkin pekiştirme sağlanmıştır.
Kitabımız aylar süren yoğun tempolu bir çalışmanın, emeğin meyvesidir. Bu çalışmanın siz adaylara faydalı olmasını temenni eder, KPSS’de başarılar dileriz.
Fiyatı Düşünce E-Posta Gönder
Onayla
2018 KPSS Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası Öznur Saat Yıldırım Benim Hocam YayınlarıBenim Hocam YayınlarıKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası Öznur Saat Yıldırım Benim Hocam Yayınları
20.7TRY
2018 KPSS Türkçe Soru Bankası Data YayınlarıData YayınlarıKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS Türkçe Soru Bankası Data Yayınları
8.25TRY
2018 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Soru Bankası Benim Hocam Yayınları 5 Kitap Türkçe ve Matematik Konu HediyeliBenim Hocam YayınlarıKPSS Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankaları, 2018 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Soru Bankası Benim Hocam Yayınları 5 Kitap Türkçe ve Matematik Konu Hediyeli
93.78TRY
2018 KPSS nin Pusulası Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası Doğru Tercih YayınlarıDoğru TercihKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS nin Pusulası Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası Doğru Tercih Yayınları
19.44TRY
2018 Genel Yetenek Genel Kültür Tüm Dersler Tamamı Çözümlü Mega Soru Bankası Yediiklim YayınlarıYediiklim YayınlarıKPSS Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankaları, 2018 Genel Yetenek Genel Kültür Tüm Dersler Tamamı Çözümlü Mega Soru Bankası Yediiklim Yayınları
38.4TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü