2018 KPSS Tecrübe Türkçe Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası Pelikan Yayıncılık
Etiket Fiyatı :
27.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
17.55
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

50 TL Üzeri

(Geçici olarak sezon yoğunluğu sebebiyle)
Siparişleriniz 1 - 5 gün içerisinde kargoya verilir.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 50,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 5,50 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
ISBN
: 9786059029766
Kitap No
: 179629
Basım Yılı
: 2017
Baskı No
:
Syf Sayısı
: 247
Ebat
: 19,5*27,5

%

35
 

 Sevgili Arkadaşlar;

Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış gözönüne alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işlevselliğini belirlemektedir.
Hazırladığımız KPSS hazırlık kitapları, sadece KPSS’ye yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile de bir özgünlük yaratılmıştır. Soru öncüllerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır. 20 yıllık eğitim yayıncılığının vermiş olduğu TECRÜBE ile kaleme alınan kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.
Kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta yazarlarımız olmak üzere, dizgi ekibimize ve incelemeleri ile ufkumuzu açan, eğitim camiamızın güzide hocalarından; Yurdagül Sözdemir Doğan, Gökhan Artantaş ve Rüştü Bayındır`a da ayrıca teşekkür ederiz.
Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.
Her şey gönlünüzce olsun…
Genel Yayın Yönetmeni
Aydoğan Yaşar DOĞAN
Yazardan
Sevgili Adaylar,
Kitabımız; Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Genel Yetenek Testi’nde belirleyici önemi olan Anlam Bilgisi, Dil Bilgisi ve Yazım Kuralları testi ile Sözel Mantık bölümü kapsamındaki 30 sorunun anlaşılır, pratik ve doğru çözülmesi için hazırlanmıştır.
Kitap, geçmiş yıllarda çıkmış sorulara tarz ve çözüm yöntemi bakımından uygunluk göstermektedir. Soruların hazırlanma aşamasında özellikle son altı yılın soru analizi ön planda tutulmuş böylelikle de Kpss sorularının zorluk derecesine uygun hareket edilmiştir.
Kitapta yer alan her bölüm için o bölüme özgü "Tecrübe Konuşuyor" başlığı altında ipuçları verilmektedir. Bu pratik bilgiler sayesinde soruları çözmek daha da basitleştirilmiştir. Aynı zamanda daha önce sorulmuş olan Kpss sorularının bazılarına her bölümde açıklamalı çözümüyle birlikte yer verilerek konuya ilişkin pekiştirme sağlanmıştır.
Kitabımız aylar süren yoğun tempolu bir çalışmanın, emeğin meyvesidir. Bu çalışmanın siz adaylara faydalı olmasını temenni eder, KPSS’de başarılar dileriz.
Fiyatı Düşünce E-Posta Gönder
Onayla
2018 KPSS Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası Öznur Saat Yıldırım Benim Hocam YayınlarıBenim Hocam YayınlarıKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası Öznur Saat Yıldırım Benim Hocam Yayınları
20.7TRY
2017 KPSS Türkçe Süvari Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kariyer Meslek YayınlarıKariyer Meslek YayınlarıKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2017 KPSS Türkçe Süvari Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları
9TRY
2018 KPSS Değişim Serisi VIP Türkçe Tamamı Çözümlü 2500 Soru Bankası Yargı YayınlarıYargı YayıneviKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS Değişim Serisi VIP Türkçe Tamamı Çözümlü 2500 Soru Bankası Yargı Yayınları
28.2TRY
2018 KPSS Motivasyon Türkçe Çözümlü Soru Bankası Teminat YayıncılıkTeminat YayınlarıKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS Motivasyon Türkçe Çözümlü Soru Bankası Teminat Yayıncılık
10.95TRY
2018 KPSS B Grubu Türkçe Öğreten Tamamı Çözümlü Soru Bankası Uzman Kariyer YayınlarıUzman Kariyer YayınlarıKPSS Türkçe Soru Bankaları, 2018 KPSS B Grubu Türkçe Öğreten Tamamı Çözümlü Soru Bankası Uzman Kariyer Yayınları
19.5TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü