Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Etiket Fiyatı :
30.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
19.50
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

30 TL Üzeri

Siparişleriniz 1 - 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra
"Sipariş Takibi" menüsünden online olarak kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 30,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 5,00 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
ISBN
: 9786059029759
Kitap No
: 179628
Basım Yılı
:
Baskı No
:
Syf Sayısı
: 318
Ebat
:

%

35
 

 

 Sevgili Arkadaşlar;
Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış gözönüne alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işlevselliğini belirlemektedir.
Hazırladığımız KPSS hazırlık kitapları, sadece KPSS’ye yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile de bir özgünlük yaratılmıştır. Soru öncüllerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.20 yıllık eğitim yayıncılığının vermiş olduğu TECRÜBE ile kaleme alınan kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.
Kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta yazarımız olmak üzere, dizgi ekibimize ve incelemeleri ile ufkumuzu açan, eğitim camiamızın güzide hocalarından; Serdar Çırak, Nuh Kaya ve Sezer Kartal beyefendilere ayrıca teşekkür ederiz.
Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.
Her şey gönlünüzce olsun…
Genel Yayın Yönetmeni
Aydoğan Yaşar DOĞAN
Yazardan
Sevgili Arkadaşlar;
Her yıl binlerce insanın girdiği, üstelik bunun için uzun ve zorlu mücadeleler verdiği bir sınavla karşı karşıyasınız. Devlet memurluğu umutlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız her hazırlık, her türlü birikim kuşkusuz çok önemli. KPSS hazırlığında doğru kişilerle ve doğru dokümanlarla hazırlanmak bu süreçte sizlere büyük bir güç ve güven kazandıracaktır.
KPSS de 15 soruyla temsil edilen vatandaşlık bilgileri (anayasa) bölümü bu sınavda adaylar arasında ayırt edici bir niteliğe sahiptir. Değişme hızı yüksek ünitelerden oluşan bu bölümle ilgili sorularda doğru sonuçlara ulaşabilmek için güncel kaynaklarla çalışmamız gereklidir.
Pelikan Yayınevi gibi yayıncılığın en büyük birikimlerinden birisiyle bende uzun öğretmenlik ve sınav tecrübesini bir araya getirerek KPSS için sizlerin çok ciddi katkı sağlayacağına gönülden inandığım bu kitabı kaleme aldım.
ÖSYM formatı esas alınarak hazırlanmış 850 çözümlü sorudan oluşan kitabımızda, her ünite sonuna konu tekrarı tarzında düzenlenmiş 380 adet boşluk doldurma sorularını bulacaksınız.Bu sorular bilgilerinizin teste uyarlanmasına, çözümleri ile kısa ve net konu tekrarına, boşluk doldurma uygulamasıylada bilgilerimizin gözden geçirilmesi avantajlarını kazanacaksınız.
Kitabımızda yer kalan kavramlar bölümünde,dersimizle ilgili ÖSYM’nin en çok sevdiği kavramlara yer verdik,bu bölüm konu pekiştirme ve kısa yolla bilgi depolama avantajları sunacaktır.
Son bölümde ise 1982 Anayasası metni ve 1982 Anayasası’nda yapılan 2010 değişikliklerini bulacaksınız. Bu bölüm dersimizin ana kaynağına hızlı bir şekilde başvurabilmeniz için oluşturulmuştur.
Kitabımın hazırlık aşamasında emeğini esirgemeyen Pelikan Yayınevi dizgi birimine,yayınevi çalışanlarına ve uzun hazırlık aşamasında bana destek olan çocuklarım Batu ve Ceyda’ya teşekkür ederim. Hülasa 21. yy dünyasında yalnızca bilgi ile varolunacağına olan inancımı, kalemimin yettiği, tecrübemim müsaade ettiği kadarı ile bu kitapta sizlere aktarmaya çalıştım.
Tüm adaylara bu zorlu yolda başarılar dilerken, emeklerinizin karşılığını alacağınız bir sınav süreci geçirmenizi temenni ederim.
 

Fiyatı Düşünce E-Posta Gönder
Onayla
2017 KPSS Vatandaşlık Ezberbozan Soru Bankası Pegem YayınlarıPegem YayınlarıKPSS Vatandaşlık Soru Bankaları, 2017 KPSS Vatandaşlık Ezberbozan Soru Bankası Pegem Yayınları
10.5TRY
Kısayol Yayınları 2017 KPSS Vatandaşlık Medyum Tamamı Çözümlü Soru BankasıKısayol YayınlarıKPSS Vatandaşlık Soru Bankaları, Kısayol Yayınları 2017 KPSS Vatandaşlık Medyum Tamamı Çözümlü Soru Bankası
13.5TRY
Kısayol Yayınları 2017 KPSS Vatandaşlık Siyah Beyaz Film Gibi Soru BankasıKısayol YayınlarıKPSS Vatandaşlık Soru Bankaları, Kısayol Yayınları 2017 KPSS Vatandaşlık Siyah Beyaz Film Gibi Soru Bankası
20.25TRY
Milat Akademi 2017 KPSS Vatandaşlık Konu Özetli Soru BankasıMilat AkademiKPSS Vatandaşlık Soru Bankaları, Milat Akademi 2017 KPSS Vatandaşlık Konu Özetli Soru Bankası
18.2TRY
2017 KPSS Esra Özkan Vatandaşlığın Muhteşem Dörtlüsü Benim Hocam YayınlarıBenim Hocam YayınlarıKPSS Vatandaşlık Konu Anlatımlı Kitaplar, 2017 KPSS Esra Özkan Vatandaşlığın Muhteşem Dörtlüsü Benim Hocam Yayınları
28.1TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü