Taş Kağıt Makas

Nemesis Kitap

Kitap No :
176874
Basim Yılı :
Baskı No :
Sayfa Sayı :
352
Ebat :
ISBN :
9786055092962
Piyasa Fiyatı :  22,00    
17.60

Siparişleriniz 1 - 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra "Sipariş Takibi" menüsünden online olarak kontrol edebilirsiniz.

Kapıda ödeme bedeli 5,00 TL'dir.

Sepetinizin toplamı 85,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 5,00 TL'dir.

 

  BİR AVA LEE KOŞTURMACASI 

Ava Lee, yarı Kanadalı yarı Çinli bir dedektiftir. Hong Kong kökenli, uluslar arası bağlantılara sahip, "Amca" denilen bir adamla birlikte çalışmaktadır. 

Ava Lee`nin ilk macerası, büyük bir şirketin çalınan beş milyon dolarını bulmak için görevlendirilmesiyle başlar. Bu macera onu, bir deniz ürünleri şirketinin bulunduğu ve "Amca"nın hiçbir etkisinin olmadığı Guyana`ya kadar götürür. 

Ava Lee, deniz ürünleri şirketine ulaşmak için Guyana`nın her şeyini kontrolünde tutan Kaptan Robbins ile anlaşmak zorunda kalır. Ve her şey o anlaşmadan sonra başlar. 

Peki ya bu anlaşmanın sonunda Ava Lee ve Kaptan Robbins, dost mu olacaktır, düşman mı? 
(Tanıtım Bülteninden)


Yazar Hakkında; 
 Asker bir babanın oğlu olan Ian Standish Monteith Hamilton 16 Ocak 1853’te Yunanistan’a bağlı Korfu Adası`nda doğdu. Gordon İskoç Alayı`nda görev yapan babası Hint birliklerinden oluşan alayın komutanlığına atanınca aile Hindistan`a gitti. Fakat Hamilton çocukluğunun büyük kısmını Argyllshire`da geçirdi. Cheam ve Wellington`da tahsilini tamamladıktan sonra asker olmaya karar verdi. Hamilton, askeri eğitimini tamamladıktan sonra orduya katıldı. Altı ay süreyle Hanoverli sürgün bir generalin Dresden`deki eğitimine katıldıktan sonra, Hindistan`a gitti (1872 - 1879). Güney Afrika (1881), Mısır (1884-1885) ve yeniden Güney Afrika`daki İngiliz birliklerinde (1899-1902) çeşitli görevler aldı. Güney Afrika Savaşı`nda gösterdiği başarılardan dolayı Hamilton`a korgeneral rütbesi verildi. Daha sonra İngiltere`ye dönen Hamilton önce Lord Kitehener`ın Kurmay başkanlığı sonra da Saray Süvarileri Muhafız Alay Karargah komutanlığı görevine getirildi. 1904 Rus-Japon Savaşı sırasında gözlemci olarak Japonya`ya gönderilen Hamilton, savaş sonrasında hatıralarını yayınladı. 1910 yılında ise Akdeniz Orduları başkomutanlığına atandı. 1915`de Çanakkale`de Fransız ve İngiliz Kara Kuvvetleri başkumandanlığına tayin edildi. 13 Mart`ta, Anadolu kıyılarına kara kuvvetleri çıkarma göreviyle Londra`dan hareket etti. 16 Mart`ta Mondros`a geldiğinde emrindeki sefer kuvveti 17.000`i Fransız 75.056 asker, 132`si Fransızlara ait 140 top ve 8 uçaktan oluşuyordu. İan Hamilton`ın emriyle, Boğaz`ı geçmek isteyen Müttefik donanma Çanakkale`de başarısızlığa uğrayınca Gelibolu`ya asker çıkarma kararı alındı. Ancak çıkarma 25 Nisan’da bu karardan bir ay sonra gerçekleştirilebilmişti. Ne varki bu girişim de başarısızlıkla sonuçlanınca ağır eleştirilere hedef olan Hamilton, görevden alınarak İngiltere`ye çağrıldı (Ekim 1915). Bundan sonraki askerlik yaşamında geri hizmetlerde görev yapan İan Hamilton 1947 yılında Londra`da 

Fiyatı Düşünce E-Posta Gönder
Onayla