2021 KPSS ve Tüm Kurum Sınavları İçin Mikro İktisat Soru Bankası Savaş Yayınları
Etiket Fiyatı :
130.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
91.00
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

100 TL Üzeri

Tahmini Kargoya Verilme Süresi 1 - 5 İş Günü dür.

Covid 19 salgını sebebiyle değişen mesai günleri-saatleri ve kargo firmalarındaki yoğunluk nedeniyle gönderimlerinizde ve teslimatlarınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için çok Teşekkür Ederiz.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 100,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 10,00 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
Yazar
ISBN
: 9786257670418
Kitap No
: 267046
Basım Yılı
2021
Baskı No
1
Syf Sayısı
887
Ebat
16*24

%

30

 2021 KPSS ve Tüm Kurum Sınavları İçin Mikro İktisat Soru Bankası Savaş Yayınları 

KPSS ve Tüm Kurum Sınavları İçin
Mikro İktisat Soru Bankası
Tamamı Çözümlü

Savaş Yayınları 2021

Mahir Alper

- Konulara Göre Ayrılmış,
- Konuyu Tam Anlatan Doyurucu Çözümler,
- Grafikler İle Desteklenmiş
Tamamı Çözümlü 

600 Soru

İçindekiler

Tüketim Teorisi

Piyasa Analizi

Üretim Teorisi Ve Maliyetler

Piyasalar
Tam Rekabet Piyasası
Monopol Piyasası
Monopolcü Rekabet Piyasası
Oligopol Piyasası

Faktör Piyasaları

Refah Ekonomisi Ve Genel Denge


ÖNSÖZ
 
Değerli öğrenciler;
Elinizdeki bu kitap, 20 yılın üzerindeki tecrübe ile mikroiktisadı tümüyle kapsayacak bir perspektifle hazırlandı. Kitap içerisinde 600 özgün soru ve bu soruların ayrıntılı çözümleri yer almaktadır.
Kitabın iki ayrı hedefinin olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan birincisi, çeşitli sınavlarda benzerleri çokça sorulmuş sorular ve çözümleri ile birlikte, öğrencilere farklı soru türlerini göstermek ve başka hiçbir kaynakta göremeyeceği sorularla karşılaşmasını sağlamaktır.
Kitabın ikinci amacı ise ayrıca sınavlara dönük hazırlanmış bir konu anlatım kitabına ihtiyaç duymadan okuyucuya mikroiktisat öğretmek ve en basitinden en zoruna kadar, soru çözebilir hale getirmektir. Her ne kadar bir soru bankası olsa da, kitabımız tam soru çözümlüdür; soruların çözümü sırasında konu anlatımı tam olarak yapılmıştır. Soru çözümlerinde konu anlatımlarını desteklemek için 600’ü aşkın grafik çizilmiştir. Sorular, ders anlatır gibi çözülmeye çalışılmış, önemli hususların altı farklı sorularda, defalarca çizilmeye çalışılmıştır.
Okuyucunun iktisat bilmediği varsayımından hareket edilmiş, kitap içinde hiçbir ezber bilgiye yer verilmemiştir. Temel iktisat mantığı verilmeye çalışılmış, temel matematik bilgisi de soru çözümlerinin içinde aktarılmaya çalışılmıştır.
Sorular, konu sırasına göre dizilmiştir. Öğrencinin kitabın sırasını takip etmesi oldukça önemlidir. Bazı soruların çözümü ise oldukça uzun tutulmuştur. Sonraki sorularda kullanılacak temel bilgiler bu sorularda verilmiştir. Öğrencilerimizin bu soruların çözümüne özellikle dikkat etmelerini salık veririz.
Son söz olarak şunu ekleyebiliriz ki, elinizdeki bu kitap yalnızca KPSS için değil, kurum ve özel sektör sınavları için de oldukça doyurucudur.
Hepinizin, verdiğiniz emek nispetinde düşlerinizin gerçekleşmesini dilerim.
Kitabın tüm kusurları yalnızca bana aittir ve bu kitabın sizlerle buluşmasında değerli katkıları olan Prof. Dr. Ahmet Nohutçu ve Savaş Yayınları ailesine teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
Mahir Alper


Toplu Siparişleriniz İçin 0 850 303 66 78

1

2020 KPSS A Grubu BEST OF Makro İktisat Tamamı Çözümlü Soru Bakası Savaş YayıneviSavaş YayıneviKPSS İktisat Soru Bankaları, 2020 KPSS A Grubu BEST OF Makro İktisat Tamamı Çözümlü Soru Bakası Savaş Yayınevi
35TRY

2

2020 KPSS BEST OF Mikro İktisat Tamamı Çözümlü Soru Bakası Savaş YayıneviSavaş YayıneviKPSS İktisat Soru Bankaları, 2020 KPSS BEST OF Mikro İktisat Tamamı Çözümlü Soru Bakası Savaş Yayınevi
42TRY

3

2020 Dikotomi İktisat Tamamı Çözümlü 10 DenemeMAKRO KİTABEVİKPSS İktisat Soru Bankaları, 2020 Dikotomi İktisat Tamamı Çözümlü 10 Deneme
30TRY

4

KPSS A Grubu ve Kurum Sınavları SCOPUS İktisat Soru Bankası Çözümlü Sorubankası.net YayınlarıSorubankası.net YayınlarıKPSS İktisat Soru Bankaları, KPSS A Grubu ve Kurum Sınavları SCOPUS İktisat Soru Bankası Çözümlü Sorubankası.net Yayınları
68TRY

5

Külliyat KPSS İktisat Soru Bankası Savaş YayınlarıSavaş YayıneviKPSS İktisat Soru Bankaları, Külliyat KPSS İktisat Soru Bankası Savaş Yayınları
84TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
maksimum kitap ödeme bilgi
Alt Bilgi