39 Derste Almanca Gramer Kapadokya Yayınevi
Etiket Fiyatı :
32.50 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
21.13
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.

55 TL Üzeri

Öngörülen Kargoya Verilme Süresi 1 - 3 İş Günü dür.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 55,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 6,90 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

ISBN
:
Kitap No
: 160492
Basım Yılı
: 2013
Baskı No
: 1
Syf Sayısı
: 568
Ebat
: 16x24

%

34
 

 Önsöz'den

 

"Sevgili Öğrenciler

 

Almanca bugün yüz milyonun üzerinde insanın kullandığı bir dildir. Avrupa Kıtası'nın en çok konuşulan dili konumundadır. Dünyada ikincil öneme sahip olan Almanca dili ana dilimiz Türkçe gibi çok zengin bir dildir. Dünyada yayımlanan kitapların % 20'lik bir kısmı da Almanca'dır.

 

Almanca neden önemlidir? Almanca; Almanya ve Avusturya'nın ana dilidir. İsviçre'de yaşayan halkın % 70'inin ana dili Almanca'dır. Almanya; Avrupa'nın en güçlü, en ileri ve lider ülkesidir. Dünyada 3. büyük ekonomik güce sahip olan Almanya, 2006 yılının dünyaya en çok mal ihraç eden önemli bir ileri endüstri ülkesidir. Biim, teknoloji, sanayi, eğitim, kültür ve sanat, felsefe ve spor alanında da gelişmiş ülkeler arasında önemli bir yere sahiptir. Dünyada en iyi mesleki teknik ve mühendislik eğitimi Almanya'da verilmektedir. Ayrıca araştırma ve geliştirme alanında da dünyanın sayılı ülkelerinden ilk sekizin içinde yer almaktadır.

 

Almanya ile ülkemiz arasında her alanda sıkı bir işbirliği vardır ve giderek büyümektedir. Bu ülke ile bağımız orada yaşayan üç milyon vatandaşımızın sayesinde daha da güçlenmektedir. Ekonomi alanında ülkemizin en çok tercih ettiği ülke Almanya'dır.

 

Elinizdeki kitap sizlere Almanca'nın belli başlı kurallarını öğretmek için hazırlanmıştır. Almanca öğrenilmesi zor gibi algılanan, fakat gerçekte öyle olmayan ve öğrendikçe insana zevk veren Türkçe kadar güzel bir dildir.

 

Kitabı başından sonuna okuduğunuzda öğreneceğiniz bilgilerle daha üst seviyelere çıkacağınıza inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

 

Ertan Aşkıner

Fiyatı Düşünce E-Posta Gönder
Onayla
Passagework YDS Ön Hazırlık Seviye 4 İrem Yayınlarıİrem YayınlarıYDS Konu Kitapları, Passagework YDS Ön Hazırlık Seviye 4 İrem Yayınları
39TRY
YDS Kendi Kendine İngilizce Video Konu Anlatımlı Benim Hocam YayınlarıBenim Hocam Yayınları
1
YDS Konu Kitapları, YDS Kendi Kendine İngilizce Video Konu Anlatımlı Benim Hocam Yayınları
21.75TRY
Overdose Vocabulary YDS-YÖKdil-YKSdil Kelimesiz Asla Benim Hocam YayınlarıBenim Hocam Yayınları
1
YDS Konu Kitapları, Overdose Vocabulary YDS-YÖKdil-YKSdil Kelimesiz Asla Benim Hocam Yayınları
55.3TRY
Akın Dil & Yargı Yayınları YKSDİL Vocabulary Kelime Çalışma ve Kelime Soru BankasıYargı - Akın Dil Eğitim YayınlarıYDS Konu Kitapları, Akın Dil & Yargı Yayınları YKSDİL Vocabulary Kelime Çalışma ve Kelime Soru Bankası
37.8TRY
Akın Dil & Yargı Yayınları 100 Reading Passages & Basic VocabularyYargı - Akın Dil Eğitim YayınlarıYDS Konu Kitapları, Akın Dil & Yargı Yayınları 100 Reading Passages & Basic Vocabulary
37.8TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
Maksimum Kitap Bilgilendirme Ekranı
x

Maksimum Kitap Olarak Size Yeni Fırsatlarımızı ve Kampanyalarımızı Ulaştırmak İstiyoruz

Evet Kabul Ediyorum

(veya ESC Tuşuna Basabilirsiniz.)