60277 Police Patrol Boat
Maksimum Kitap Fiyatı :
564.90
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tahmini Kargoya Verilme Süresi 1 - 5 İş Günü dür.

Covid 19 salgını sebebiyle değişen mesai günleri-saatleri ve kargo firmalarındaki yoğunluk nedeniyle gönderimlerinizde ve teslimatlarınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için çok Teşekkür Ederiz.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Bu ürünü veya diğer bir "Kargo Bedava" kampanyalı ürünü sepete eklerseniz kargo ücreti ÖDEMEZSİNİZ

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
Yazar
ISBN
:
Kitap No
: 262109
Basım Yılı
Baskı No
Syf Sayısı
Ebat

 Bu yüzen LEGO® City Polis Devriye Botu (60277) oyuncağı, detaylı bir kontrol istasyonu ve insansız gözetleme aracı dahil etkileyici özelliklerle doludur. Çocuklar bir kolu çekerek dalgıcı ve su altı motorunu bırakabilir, ağ atıcıyı ateşleyerek hırsızların mini denizaltısını yakalayabilir. LEGO City Maceraları çizgi dizisinden Gracie Goodhart, Frankie Lupelli ve Hacksaw Hank dahil 5 minifigürle yaratıcı rol oyunları için bol bol ilham kaynağı var. Yapımı eğlenceli ve kolay Kolay anlaşılır bir yapım rehberi ile akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus dahildir. Bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde kısa sürede acemi LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür! Çocuklar için havalı oyuncaklar LEGO City polis oyun setleri, gerçekçi araçlar ve çocukların sevdiği ilham verici karakterlerle gerçek hayatı eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde betimleyen heyecan verici oyun senaryoları sunar.
• Çocuklar bu yüzen oyuncak polis devriye botuyla LEGO® City Maceraları çizgi dizisinden sahneleri canlandırabilir. Havalı özelliklerle doludur ve LEGO City TV minifigür karakterleri içerir.
• Kutuda ne var? Çocukların havalı bir kontrol istasyonu ve hapishane bölmesi olan, suda yüzen bir oyuncak polis botu yapması için gereken her şey, ayrıca bir insansız hava aracı, su altı motoru, mini denizaltı, LEGO® City TV karakterleri ve oyuncak köpek balığı figürü var.
• Çocuklar tekneyi suda yüzdürebilir, ağ atıcıyı atarak hırsızları yakalayabilir, bir kola basarak su altı motorunu fırlatabilir ve içindeki LEGO® City TV karakterleriyle hikayeler oluşturabilir.
• Bu LEGO® City Polis Devriye Botu (60277) oyun seti, 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir. Yalnızca temel düzeyde yapım becerisi gerektirir.
• Polis devriye botunun yüksekliği 13 cm, uzunluğu 33 cm, genişliği 12 cm'dir.
• LEGO® aksesuarları arasında külçe altınlı bir banka kasası ve polis dalgıç figürünün ekipmanı bulunur.
• Basılı bir yapım rehberi ve genç model yapıcıları için interaktif bir rehber olan Instructions PLUS dahildir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır.
• LEGO® City polis setleri, özelliklerle dolu binalar, havalı araçlar ve eğlenceli karakterlerle açık uçlu yaratıcı oyunları teşvik ederek model yaparken ve oynarken çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olur.
• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO® yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygun olarak üretilmektedir. 1958’den beri bu hiç değişmedi.
• LEGO® City yapım oyuncakları, katı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı testlerden geçirilir.


 

1

LEGO 40354 BrickHeadz Dragon Dance GuyLego
1
LEGO, LEGO 40354 BrickHeadz Dragon Dance Guy
299.9TRY

2

LEGO 40380 BrickHeadz Easter Sheep
1
LEGO, LEGO 40380 BrickHeadz Easter Sheep
250.9TRY

3

LEGO 40379 BrickHeadz Valentine's BearLego
1
LEGO, LEGO 40379 BrickHeadz Valentine's Bear
249.9TRY

4

LEGO 40377 BrickHeadz Donald DuckLego
1
LEGO, LEGO 40377 BrickHeadz Donald Duck
269.9TRY

5

LEGO 40352 BrickHeadz Thanksgiving ScarecrowLego
1
LEGO, LEGO 40352 BrickHeadz Thanksgiving Scarecrow
269.9TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
LEGO® 10265 LEGO® Ford Mustang
4.000,00 TL
2.987,80 TL
%

25

maksimum kitap ödeme bilgi
Alt Bilgi