Barbie Sihirli Renkler Deniz Kızı
Etiket Fiyatı :
119.99 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
115.19
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.

250 TL Üzeri

Tahmini Kargoya Verilme Süresi 1 - 5 İş Günü dür.

Covid 19 salgını sebebiyle değişen mesai günleri-saatleri ve kargo firmalarındaki yoğunluk nedeniyle gönderimlerinizde ve teslimatlarınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için çok Teşekkür Ederiz.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 250,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 11,90 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
Yazar
ISBN
: 887961727197
Kitap No
: 221681
Basım Yılı
Baskı No
Syf Sayısı
Ebat

%

4

 Kızlar, Barbie ve Crayola ile kendilerini tasarıma kaptıracak!

Barbie Dreamtopia Sihirli Renkler - Denizkızı, Barbie bebeğin gövdesini, kuyruğunu ve yüzgecini defalarca renklendirmek için kullanılabilen yıkanabilir Crayola renk değnekleri ile sunulur!

Gökkuşağı renkli bezi kullanarak çizimi silin ve tekrar başlayın. Pembe, mor ve mavi olmak üzere üç farklı renkle sunulan Crayola renk değnekleriyle yapabileceğiniz çok şey var. Bir, iki veya üç renk kullanarak desenler, kalpler, karalamalar ve birçok başka şey çizebilirsiniz!

Barbie denizkızı basit ve güzel görünümü çocuklara yaratıcılıklarını keşfetmek ve kendi stillerini ifade etmek için ilham verir. Bebeğin beyaz gövdesi ve kuyruğu, bel kısmındaki gökkuşağı renkleri ve kuyruğundaki yıldızlar gibi renkli dokunuşlarla vurgulanmıştır. Bebeğe, mavi kolye ve mor şeritli sarı saçlarına uygun pembe bir taç takabilirsiniz. Bu oyuncağın kullanımı çok kolay!

Yaratıcı minikler kendilerini sonu gelmeyen bir eğlenceye hemen kaptıracak. Barbie ve Chelsea kardeşlerle Dreamtopia hayaller ülkesine adım attığında hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir dünyaya uyanıyorlar! Tüm Barbie Dreamtopia bebeklerini ve oyuncaklarını (Her biri ayrı olarak satılır) toplayın ve hayaller dünyasına açılın. Renklendirilebilir gövdesi, kuyruğu ve yüzgeci olan Barbie denizkızı bebek; üç adet Crayola yıkanabilir renk değneği, gökkuşağı renkli silme bezi ve bir adet taç içerir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.


Toplu Siparişleriniz İçin 0 850 303 66 78

  • Ç S

    alanında iyi, fiyat olarak da uygun

1

Moluk Design Oogi MaviMoluk DesignOYUNCAKLAR, Moluk Design Oogi Mavi
56.46TRY

2

Moluk Design Oogi KırmızıMoluk DesignOYUNCAKLAR, Moluk Design Oogi Kırmızı
56.46TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
maksimum kitap ödeme bilgi
Alt Bilgi