Photoshop CC 3D Alternatif Yayıncılık
Etiket Fiyatı :
56.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
42.00
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

90 TL Üzeri

Öngörülen Kargoya Verilme Süresi 1 - 3 İş Günü dür.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 90,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 8,50 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yazar
ISBN
: 9789758015399
Kitap No
: 249507
Basım Yılı
Baskı No
Syf Sayısı
Ebat

%

25

 Adobe Photoshop 3D Üzerinde Master Hâkimiyet

Photoshop CC 3D kitabı, sizlere daha etkili düzeyde eğitim metodu sunmak için yarı interaktif bir öğretim sistemiyle hazırlanmıştır. Buna göre, kitaptaki bölümler içerisinde anlatılan her konuya ilişkin, en az bir proje dosyası bulunmaktadır.

Kitapta yer alan tüm araç ve menü komutları, birer örnekle açıklanmış ve yeni başlayan herkesin de, bu programı en etkili şekilde kullanabileceği bir dille anlatılmıştır.

Hepimizin bildiği üzere hızla gelişen teknolojiye paralel olarak grafik tasarım teknolojileri de sürekli gelişmektedir. Bu doğrultuda artık eski grafik oluşturma yöntemleri yerine yeni ve eskisinden daha yüksek bir görsel gözlem sunan grafik oluşturma yöntemleri geliştirilmiştir.

Grafik tasarımındaki en büyük gelişime ise sektörde 3D’nin hızlıca gelişmiş olması örnek gösterilebilir. Bu noktada da 3D teknolojisinin en önemli meyvesi, müşteriye fiziki bir sunum imkânı veren 3D Printing’tir.

Hazırlanan bu kitapla Adobe Photoshop içerisinde henüz yeni bir özellik sayılabilecek 3D eklentisi hakkında bilmediğiniz hiçbir şey gizli kalmayacaktır. Kitabımız üzerinden Photoshop içerisindeki 3D’nin tüm kullanım inceliklerine en başından sonuna kadar, benzersiz bilgi ve örnek uygulamalarla vakıf olacak; zengin üç boyutlu görsel modeller oluşturarak Photoshop deneyimlerinizi en ileri seviyelere taşıyabileceksiniz.

Öte yandan çoğumuzun sık sık karşılaştığı el boyaması yöntemiyle renklendirilmiş 3D nesnelerin, Hand Painting yöntemiyle nasıl boyanabileceğini, Gerekli Grafik Tablet Ayarlarınızı kitap üzerinden eşitleyerek öğrenip sizler de 3D nesneleriniz üzerinde eşsiz güzellikte boyamalar yapıp ortaya başarılı çalışmalar çıkarabileceksiniz.

Son olarak programda oluşturduğunuz 3D nesneler üzerinde Adobe Photoshop programını kullanarak nasıl zengin animasyonlar üretebileceğinizi detaylıca öğreneceksiniz.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Hamur Tipi : Kuşe

Sayfa Sayısı : 196

Ebat : 24 x 16

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe


 

1

C İle Nesne Tabanlı Programlama Kodlab YayınlarıKodlab YayınlarıBilgisayar - Programlama Kitapları, C İle Nesne Tabanlı Programlama Kodlab Yayınları
33.6TRY

2

Adobe AIR DVD Ekli Kodlab YayınlarıKodlab YayınlarıBilgisayar - Programlama Kitapları, Adobe AIR DVD Ekli Kodlab Yayınları
28TRY

3

Programlama ve Veritabanı Mantığı Kodlab YayınlarıKodlab YayınlarıBilgisayar - Programlama Kitapları, Programlama ve Veritabanı Mantığı Kodlab Yayınları
33.6TRY

4

Photoshop CC Alternatif YayıncılıkAlternatif YayıncılıkBilgisayar - Programlama Kitapları, Photoshop CC Alternatif Yayıncılık
72TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
maksimum kitap ödeme bilgi
Alt Bilgi