Photoshop CC Alternatif Yayıncılık
Etiket Fiyatı :
96.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
72.00
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

90 TL Üzeri

Öngörülen Kargoya Verilme Süresi 1 - 3 İş Günü dür.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 90,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 8,50 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yazar
ISBN
: 9789758015405
Kitap No
: 249498
Basım Yılı
Baskı No
Syf Sayısı
Ebat

%

25

 Photoshop CC kitabı, sizlere daha etkili düzeyde eğitim metodu sunmak için yarı interaktif bir öğretim sistemiyle hazırlanmıştır. Buna göre, kitaptaki bölümler içerisinde anlatılan her konuya ilişkin, en az bir proje dosyası bulunmaktadır.


Kitapta yer alan tüm araç ve menü komutları, birer örnekle açıklanmış ve yeni başlayan herkesin de, bu programı en etkili şekilde kullanabileceği bir dille anlatılmıştır.

Adobe Photoshop CC ‘nin sunduğu Adjustment araçlarıyla fotoğraflarınıza yeni ve farklı görüntüler kazandırabilir ya da programa ait diğer gelişmiş araçlarla fotoğraflarınızı kırpıp diğer fotoğraflarla birleştirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızda istemediğiniz bir öğe varsa programın sanal zekâya sahip güçlü araçlarıyla o öğeyi içeriğe zarar vermeden kolayca yok edin.

Adobe Photoshop CC ile vektör çizimler oluşturun.

Adobe Photoshop CC içerisindeki güçlü fırça aracı ile dijital çizimlerinizde muhteşem ve gerçeğe yakın illüstrasyonlar elde edin.

Programın güçlü yazı editörünü kullanarak program içerisinde zengin metin içerikleri hazırlayın ve metin yığınlarını yönetin.

Bu kitapta klasik program kitaplarının yaklaşımlarının aksine programdaki tüm komutlar birer örnek uygulama ile tamamen öğrencinin mantığına oturacak şekilde ayarlanmıştır.

Programın yukarıda bahsedilen tüm özelliklerini ve daha fazlasını, eşsiz bir kaynak olan Adobe Photoshop CC başucu kitabını edinerek öğrenmeye başlayın.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : Kuşe

Sayfa Sayısı : 572

Ebat : 24 x 16

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe


 

1

C İle Nesne Tabanlı Programlama Kodlab YayınlarıKodlab YayınlarıBilgisayar - Programlama Kitapları, C İle Nesne Tabanlı Programlama Kodlab Yayınları
33.6TRY

2

Adobe AIR DVD Ekli Kodlab YayınlarıKodlab YayınlarıBilgisayar - Programlama Kitapları, Adobe AIR DVD Ekli Kodlab Yayınları
28TRY

3

Programlama ve Veritabanı Mantığı Kodlab YayınlarıKodlab YayınlarıBilgisayar - Programlama Kitapları, Programlama ve Veritabanı Mantığı Kodlab Yayınları
33.6TRY

4

Photoshop CC 3D Alternatif YayıncılıkAlternatif YayıncılıkBilgisayar - Programlama Kitapları, Photoshop CC 3D Alternatif Yayıncılık
42TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
maksimum kitap ödeme bilgi
Alt Bilgi