Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik El Kitabı
Etiket Fiyatı :
45.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
38.70
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.

250 TL Üzeri

Tahmini Kargoya Verilme Süresi 1 - 5 İş Günü dür.

Covid 19 salgını sebebiyle değişen mesai günleri-saatleri ve kargo firmalarındaki yoğunluk nedeniyle gönderimlerinizde ve teslimatlarınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için çok Teşekkür Ederiz.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 250,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 11,90 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

Yayınevi
Yazar
ISBN
: 9786052816202
Kitap No
: 244234
Basım Yılı
Baskı No
Syf Sayısı
Ebat
13,5*21

%

13

 Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik El Kitabı

 

Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik alanında eğitim alan, eğitim veren ve alanda çalışan tıbbi sekreterlere yönelik kapsamlı bir kaynak kitabın eksikliğinden hareketle editörlerimiz Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Yalçın ve Öğr. Gör. Roza Süleymanoğlu Dinçer koordinasyonunda İlk Yardım, Tıbbi Terminoloji ve Hastalıklar Bilgisi gibi alana yönelik teknik konuların yanı sıra oldukça yoğun olarak gündemde bulunan Sağlık Bilgi Sistemleri, Sağlık İletişimi ve Sağlık Hukuku gibi alanları da kapsayan bu kitaplar ortaya çıkmıştır. Editörler ve yazarların güncel literatürü kapsayan yoğun çalışmalarına yakından tanıklık ettiğim bu kitapların hem sağlık alanında öğrenim gören hem de bu alanda çalışmalar sürdüren ve veya sürdürmek isteyen uzmanlar için faydalı birer temel kaynak olmasını dilerim.

Dr. Öğr. Üyesi A. Yekta Kayman

 

 

(Tanıtım Bülteninden)


Toplu Siparişleriniz İçin 0 850 303 66 78

Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
maksimum kitap ödeme bilgi
Alt Bilgi