Vergi Satan Adamlar Maliye Hesap Uzmanları Derneği
Etiket Fiyatı :
30.00 
TL
Maksimum Kitap Fiyatı :
24.60
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.

75 TL Üzeri

Öngörülen Kargoya Verilme Süresi 1 - 3 İş Günü dür.

Kargo Bilgilerinizi; Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 21:00'dan sonra"Sipariş Takibi" menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sepetinizin toplamı 75,00 TL altında ise sabit kargo ücreti sadece 6,90 TL'dir.

Maksimum Kitap ikinci el veya korsan ürün satışı yapmamaktadır.

ISBN
: 9786059146135
Kitap No
: 219664
Basım Yılı
:
Baskı No
:
Syf Sayısı
:
Ebat
:

%

18
 
Bu kitap, asırlarca zor alım olarak tanımlanan, ödeyenlere ve toplayanlara öyle öğretilen verginin yeni bir tanımını ortaya koyuyor. Pür ekonomik açıdan ya da kişisel menfaat penceresinden bakıldığında kimsenin ödemek istemeyeceği verginin nasıl isteyerek, gönülden ödenebilecek bir duruma getirilebileceğini anlatıyor.
 
Özel sektör alanında gelişen yönetim tekniklerini; etkinlik, verimlilik ve kalite kavramlarını kamuya adapte etme yolunda piyasa ekonomisinin ilkelerinden yararlanan yazar, şimdi ise bu kitapla özel sektörden alıp kamuya uyarladığı bazı düşünceleri bu kez kamudan özel sektöre adapte etmenin yollarını ortaya koymaya çalışıyor.
 
Karyağdı, bu kez satılması çok zor bir mala alıcı bulmaya, çalışanların deneyimlerini, yaklaşımlarını “vergi satma” bağlamında kamudan özele aktarmak istiyor.
 
Bu açıdan bakıldığında bu kitap hem bir pazarlama-satış kitabı hem de vergi uygulayıcıları için sosyo-psikolojik bir başucu eseri niteliğinde. Bir başka ifadeyle bu kitap, yetkinlik alanının dışında bir alana bakıp oradan kendi ilgi alanına neleri götürebileceğini araştıranlar için de bir kaynak olma arzusunda.
 
Biraz iddialı olacak ama; pazarlama ve satışta yeni arayışlar içinde olanlar için “en zor ürün en zor alıcıya nasıl satılır?” sorusunun cevabı bu kitapta paylaşılıyor.
 
 
 
Fiyatı Düşünce E-Posta Gönder
Onayla
2019 Tüm Vergi Kanunları Savaş YayınlarıSavaş YayıneviVergi Kanunu, 2019 Tüm Vergi Kanunları Savaş Yayınları
26.1TRY
Vergi Dünyasında 500 Soru 500 Cevap 2017 Maliye Hesap Uzmanları DerneğiMaliye Hesap Uzmanları DerneğiVergi Kanunu, Vergi Dünyasında 500 Soru 500 Cevap 2017 Maliye Hesap Uzmanları Derneği
69.7TRY
Fikri Mülkiyet Haklarının VergilendirilmesiMaliye Hesap Uzmanları DerneğiVergi Kanunu, Fikri Mülkiyet Haklarının Vergilendirilmesi
10TRY
2019 Tüm Vergi Kanunları Huz Akademi YayınlarıHuz Akademi YayınlarıVergi Kanunu, 2019 Tüm Vergi Kanunları Huz Akademi Yayınları
77TRY
Türk Vergi Kanunları Vergi Müfettişleri DerneğiVergi Müfettişleri DerneğiVergi Kanunu, Türk Vergi Kanunları Vergi Müfettişleri Derneği
88TRY
Bu Kategorinin Maksimum İlk 10 Ürünü
Maksimum Kitap Bilgilendirme Ekranı
x

Maksimum Kitap Olarak Size Yeni Fırsatlarımızı ve Kampanyalarımızı Ulaştırmak İstiyoruz

Evet Kabul Ediyorum

(veya ESC Tuşuna Basabilirsiniz.)